Ana Sayfa / Genel / Çılgın Hırsız 3 ( Despicable Me 3 )

Çılgın Hırsız 3 ( Despicable Me 3 )

Minyonlar geri döndü!

Minyonlarımızın yaratıcısı Gru, ikinci filmde insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmeyi başaramamıştı. Bu başarısızlığı sonucu Anti – Kötüler birliğinden onu kovarlar!

Gru kovulduktan sonra kendini sorgulamaya başlar, iyilik mi kötülük mü kimlik karmaşası yaşamaya başlar. Derken Gru’nun ikiz bir erkek kardeşi olduğu ortaya çıkar. Dru! Dru, zenginlik peşinde ve hırslı biridir. Gru da ikiz erkek kardeşini bulduktan sonra yeniden kötü olmanın kendince çok iyi bir his olduğunu hatırlamaya başlar.

Gru, onlara yardım eden Minyonlar ve ikiz erkek kardeş Dru. Yeni ve farklı bir macera ile sinemalara geri döndüler. Özellikle serinin ilk iki filmini izleyip beğenenler ve Minyonlar’ın kendi adına çekilen filmini sevenler için ideal bir seyirlik olmuş. Animasyonu çok seven ve yakından takip eden bizler Çılgın Hırsız 3 filmini izlemenizi tavsiye edebiliriz.

Çılgın Hırsız 3 ( Despicable Me 3) filminin Türkçe dublaj fragmanını burdan izleyebilirsiniz.

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.