Ana Sayfa / Romantik-Komedi / Damat Takımı

Damat Takımı

Lise yıllarından beri sıkı dostlukları olan Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can yıllardır hiç ayrılmamış 5 arkadaştır. Hala çocuklar gibi davranan bu arkadaş gurubu Yiğit’in evlenme kararı almasıyla artık büyümeleri gerektiğine kanaat getirirler. Düğünden önce 5 gün boyunca eski lise günlerini yad etmek isteyen ekip aynı zamanda da talihsiz aşk hayatlarına da bir çözüm bulma arayışına girerler. Lisedeki can düşmanları Besim ile iddiaya giren ekip düğün öncesi 5 günde kendilerine bir kız arkadaş bulmak için arayışlara girerler.

Yönetmenliğini Doğa Can Anfarta’nın yaptığı oyuncu kadrosunda ise son dönemin popüler isimleri yer alıyor. Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Pelin Akil, Özgürcan Çevik, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın ve Sadi Celil Cengiz yer almaktadır. Eğlenceli fragmanı ile 20 Ekim’de vizyona girecek Damat Takımı.

Fragmanı;

Hakkında Totoro

Totoro
Kendi hayal ve bir o kadar da renkli dünyasında filmlerin içinde olmayı her şeyden çok sever Totoro. Kendi kısa filmlerini çeken, bu sektörün ucundan kıyısından tutunmaya çalışan ve vizyona dair kendine has yorumlarını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

İlgini Çekebilir

Tatlım Tatlım – Haybeden Gerçek Üstü Aşk

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ ikilisi Haybeden Gerçek Üstü Aşk isimli iki kişilik oyunlarını yıllarca …