Ana Sayfa / Aktris / Emma Watson

Emma Watson

Küçük, bilgili, zeki ve bir o kadar da arkadaşlarına düşkün Hermione ile tanıdığımız Emma Watson henüz 11 yaşındayken Harry Potter serisine adım atıyor ve kariyer basamaklarını sağlam adımlarla tırmanıyor. Hermione rolünüz üzerine yapıştığını ve bir süre sonra bundan rahatsız olduğunu belirten Watson yine de Harry Potter sayesinde daha da tanınır olduğu gerçeğini değiştiremez.

Seri boyunca her karakter gibi o da büyüdü, serpildi ve kendisini buldu adeta. Fantastik seriden çıkıp istediği her rolün altından başarıyla kalkan Emma Watson masalsı dünya olan Güzel ve Çirkin’in en yeni uyarlamasında izledik. Güzelliği ve zarafetiyle şüphesiz ki rolü ona çok yakışmıştı. Son olarak ise Tom Hanks ile rol aldığı The Circle filminde gördük.

Oyunculuğunun yanında toplumsal çalışmalarda yer alan Emma Watson özellikle kadın hakları çalışmalarında bir hayli çalışıyor ve bunun için bir süre oyunculuk kariyerine ara vermişti. Her taraftan yetenekli ve başarılı olan Emma Watson’ı yeni projeleri sıklaşması dileğiyle geçmiş projelerine bir göz atalım.

Harry Potter and the Sorcerer’s Stone (2001), Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002), Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004), Harry Potter and the Goblet of Fire (2005), Harry Potter and the Order of the Phoenix  (2007), Ballet Shoes (2007), Despero (2008), Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011), My Week with Marilyn (2011), The Perks of Being a Wallflower (2012), The Bling Ring (2013), This Is the End (2013), Noah (2014), Colonia (2015), Regression (2015), Beauty and the Beast (2017), The Circle (2017)

Hakkında Totoro

Totoro
Kendi hayal ve bir o kadar da renkli dünyasında filmlerin içinde olmayı her şeyden çok sever Totoro. Kendi kısa filmlerini çeken, bu sektörün ucundan kıyısından tutunmaya çalışan ve vizyona dair kendine has yorumlarını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

İlgini Çekebilir

Jennifer Lawrence

Yeni dönem genç oyuncularından Jennifer Shrader Lawrence ABD’nin Kentucy eyaletinde doğmuştur. Henüz 26 yaşında olan …