Ana Sayfa / film izliyorum / Feel Good Movies Part 2/Kendi İyi Hisset Filmleri 2

Feel Good Movies Part 2/Kendi İyi Hisset Filmleri 2

Eveeeet cuma günü geldi ve size ilaç gibi gelecek listemizin ikinci etabına geldik. Bu liste serisi uzar gider çünkü kendini iyi hisset filmleri çok var ve hep var olsunlar. Sizler için yine 5 film derledik ve her zaman olduğu gibi bu listede kişisel bir liste. İzlemediğiniz film varsa kesinlikle izleyin, keyifli haftasonları 🙂

 

The Bucket List (2007)

Hastanede aynı hastalıkla uğraşan ama hayatları tamamen farklı olan iki adam; Edward ve Carter. Kanser ile mücadele eden bu iki adam hayatlarında daha yapmadıkları çok şey olduğunu düşünürler ve kendilerine bir liste yaparlar. Bu iki çılgın arkadaş yapmak istedikleri her şeyin olduğu bir liste yaparlar ve bunları bir bir elemek için hazırlıklara başlarlar.

 

Nosotros los Nobles (2013)

Bu listedeki benim nazarımda en eğlenceli film. Meksika yapımlı filmde zengin bir babanın kendisi gibi olmayan para düşkünü ve tembel 2 erkek ve 1 kız çocuklarına parasız yaşamı gösterdiği onların kendilerine gelmeleri için ders verdiğini görüyoruz. Özgün karakterleri barındıran film bir cumartesi akşamı için ideal.

 

The Wedding Ringer (2015)

Özgün senaryosuyla karşımıza çıkan The Wedding Ringer eğlenceli anlatımı ve zengin kadrosuyla göz dolduruyor. Doug Harris düğünü yaklaşmakta olan bir damattır ama sağdıcı yoktur, Harris içine kapanık çekingen birisidir ama geline sağdıcının olmadığı gerçeğini söyleyemez. Doug soluğu “Best Man, Inc.” isimli şirkette alır ve kendisine sağdıç ekibi kurmasını ister, şirketin CEO’su Jimmy ise ile her şey beklenildiği gibi gitmez ve eğlenceli dakikalar bizleri bekler.

 

 

Man Up (2015)

Londra’da geçen yanlış anlaşılmalar silsilesini içinde barındıran masalsı sempatik yapım Man Up. Çöğçatan usulü ile tanışan Jack ve Jessica. Aslınd Jack’in beklediği ve konuştuğu kadın Jessica değil Nancy olduğunu fark etmesi zaman alsa da Jassica ile uyumları tatlı bir hal alacaktır.

 

Whiskey Tango Foxtrot (2016)

Biyografik bir filmle karşınızdayız bu sefer. Afganistan’a gazeteci olarak giden Kim Baker’ın gözünden gördüğümüz olaylarla bizlere komedi, savaş tadında bir yapım. Kim Baker ve orada kendi gibi bulunan gazeteci arkadaşlarıyla savaş muhabirliğinin zorluklarını, hırslarını ve anılarını yakın mercekte izliyoruz.

Hakkında Totoro

Totoro
Kendi hayal ve bir o kadar da renkli dünyasında filmlerin içinde olmayı her şeyden çok sever Totoro. Kendi kısa filmlerini çeken, bu sektörün ucundan kıyısından tutunmaya çalışan ve vizyona dair kendine has yorumlarını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

İlgini Çekebilir

Feel Good Movies Part 1 / Kendini İyi Hisset Filmleri

Her zaman aradığımız, bizi 2 saatliğine de olsa düşüncelerden uzaklaştıran, keyifli dakikalara imza atan filmlerdir …