Ana Sayfa / Aksiyon-Macera / Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı

Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı

Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı filmi yarın vizyona giriyor. Karayip Korsanları filmini ve Johnny Depp’i vizyonda izlemek için güzel bir fırsat.

Johnny Depp’e Javier Bardem‘in de kötü karakter olarak eşlik ettiği serinin 5.inci filmi Joachim Rønning, Espen Sandberg tarafından yönetildi.

Öncelikle şunu belirtelim. Karayip Korsanları 5inci filminde bile izlemesi hala eğlenceli. Bu filmin farklı bir noktası var ki o da Jack Sparrow ( Johnny Depp ) ilk filmlerin aksine tamamen ana karakter değil bir yan karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Javier Bardem ise Kaptan Salazar rolüyle karşımızda. Zombi ekibi ve kendisi gerçekten epik bir iş başarmışlar. Salazar ve tayfasının zombilik özelliği nasıl ölürlerse öyle zombi olmaları. Örneğin eli olmadan ya da koparılarak ölen biri elsiz bir zombi olur.

 

Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı filminin bir diğer güzel yanı ise diğer tüm seriyi hiç izlememiş olsanız da filmi tek başına anlayabilecek olmamız. Çünkü hem Jack Sparrow’u yan karakter haline getirmesi hem de eski filmlerden özet geçmesi tek başına bağımsız bir film yapmış Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı’nı.

Karayip Korsanları 5 : Salazar’ın İntikamı ( Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales ) filminin Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz. 

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

Mumya ( The Mummy )

En son 1999 yılında çevrilen, 2017 yılında ise başrolünde Tom Cruise ve Russell Crowe’un oynadığı …