Ana Sayfa / Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Filmizliyorum.tv kişilere ücretsiz olarak film hakkında bilgilere erişilebilen bir alan sunmaktadır. Kullanıcılar, filmizliyorum.tv sitesini ziyaret ederek, içeriklerini kullanarak ve/veya üye olarak aşağıda yer alan kullanım şartlarını kabul etmiş olurlar.

Filmizliyorum.tv burada yer almakta olan kullanım şartlarını koşullara uygun vaziyete getirebilme hakkına sahiptir. Kullanım koşullarında değişiklik meydana geldikten sonra sayfaların kullanılması koşulların kullanıcılar tarafından kabul edildiği anlamına gelir.

Filmizliyorum.tv web sitesinde ve içeriklerinde daha önceden haber vermeksizin istediği değişiklikleri yapmakta serbesttir. Kullanıcılar yapılan değişiklikleri siteyi ziyaret ettiklerinde göreceklerdir. Değişiklikler Filmizliyorum.tv’nin daha kolay kullanılabilir hale getirmek için gerçekleştirilir.

Filmizliyorum.tv’nin tüm servisleri ve sunduğu içerikler tamamen ücretsizdir.

Filmizliyorumtv’nin içerisinde yayımlanmakta olan içeriklerin telif hakları Filmizliyorum.tv şirketi, lisans sahipleri ve üreticilere aittir. İzin almadan başka bir alanda yayınlanması, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır. Böyle bir durumda gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Filmizliyorum.tv üzerinden gerçekleştirilen sohbet, yazışma ve konuşmalar Filmizliyorum.tv’nin sorumluluğunda değildir. Kullanıcılara filmler hakkında yorum yapmalarına imkan sağlayan bir platform sunmaktadır. Yapılan yorumlar direkt olarak kullanıcıların sorumluluğundadır.

Filmizliyorum.tv web sitesinin veya içeriklerinin sürekli vaziyette ara vermeksizin ulaşılabilmesini garanti etmez. Bakım, güvenlik veya kapasite ayarlaması durumlarında arızalar ya da yayın kopmaların gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda Filmizliyorum.tv sorumluluk kabul etmez.

Web sayfaları içerisinde üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlantılar ya da linkler görünebilir. Bu web sitelerine ait içeriklerde yasalara aykırı ve yanlış bilgilerin yer alması söz konusu olabilir. Bu durumlarda bu linklerin yer alması Filmizliyorum.tv’nin bu web sitelerini ya da sundukları hizmetleri desteklediği anlamına gelmez. Filmizliyorum.tv üçüncü şirketlerin sorumluluğunda yer alan içerik ve materyallerden sorumlu değildir. Kullanıcıların web siteleri içerisinde gerçekleştirdikleri tüm ticari ilişkiler tamamen kendisi ve yayıncısı arasında yer alır. Kullanıcıların yayıncıya yönelik vaziyetteki zararlarından ya da tazminat haklarından Filmizliyorum.tv sorumlu tutulamaz.

Filmizliyorum.tv’de Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerlidir.
Filmizliyorum.tv web sitesinin içerik ve kullanımından Türkiye Cumhuriyeti dışındaki şehirlere uygunluğunu kontrol etmekle ya da sağlamakla sorumlu değildir. Yayın içeriklerinin yasaklanmış olduğu yerlerde ziyaret edilmesine izin verilmez. Kullanıcılar web sitesini Türkiye Cumhuriyeti dışından ziyaret ediyorsa, bu tamamen kişinin kendi idaresiyle gerçekleşmiş ve kişinin kendisi yerel yasaların uygulamalarından sorumludur.