Ana Sayfa / Animasyon / Neşeli Dalgalar 2 : Dalgamanya ( Surf’s Up 2 : WaveMania)

Neşeli Dalgalar 2 : Dalgamanya ( Surf’s Up 2 : WaveMania)

Yine çılgın maceracıların dünyasındayız. Bu penguenler hem sevimli hem de aşırı neşeliler. Penguenlerin yükselişinde ilk olarak karşımıza Neşeli Ayaklar ( Happy Feet) çıkmıştı hatırlarsanız. O filmde minik ve sevimli penguenleri izlemiş ve bayılmıştık.

Şimdi penguen dostlar başka bir macera peşindeler. Cody isimli minik penguenimiz diğer arkadaşlarından ayrı duran, onlardan daha küçük kalmış, sörf tutkusu yüzünden hayatına diğerleri gibi devam edememiş bir penguen. Bu arada sörf sporunu da bizim penguenler keşfetmiş durumdalar filmde. Bir gün Cody’yi yetenek avcıları keşfeder ve sörf yarışmaları için onu alırlar.

 

 

Cody ilk filmde bu şekilde keşfedilmiş ve çılgın sörf grubu Hang Five ile yoluna devam etmişti. Şimdi de bu grubun başka sörf maceralarını izliyoruz. Rüya takımın sörf maceralarında macera, eğlence ama en önemlisi arkadaşlık ve dostluğun ne kadar değerli olduğu var.

Hazır vizyonda ve sinema salonlarındayken Neşeli Dalgalar 2 filmini izlemek küçük dostlarımız için de iyi bir fikir olabilir.

 

Neşeli Dalgalar 2 : Dalgamanya filmi fragmanını izlemek için sizi aşağıya alalım.

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

4N1K

Yerli yapım Türk gençlik komedisi 4N1K, Büşra Yılmaz isimli gençler arasında oldukça popüler olan bir …