Ana Sayfa / Korku Gerilim / Ölümcül Deney : Dejavu ( Tell Me How I Die )

Ölümcül Deney : Dejavu ( Tell Me How I Die )

Gerilim – korku türünde bu haftanın iddialı filmi Ölümcül Deney : Dejavu ( Tell Me How I Die ) izlemeniz için vizyonda.

 

D. J Viola’nın yönettiği Ölümcül Deney : Dejavu filminde paraya ihtiyacı olan 5 genç ( Nathan Kress, Virginia Gardner, Kirby Bliss Blanton, Ryan Higa, Mark Furze ve Ethan Peck ) bir ilaç şirketinin testine katılmaya karar verirler. Alacakları ücret 2.000 dolardır. İlacı kullanmaya başladıktan sonra başlarda hiçbir sorun yaşanmaz. İlacın hafızayı güçlendirmek için test edildiğini düşünürlerken bir yan etkisi baş gösterir.

Bu beş genç yan etki nedeniyle ne zaman ve nasıl öleceklerini görmeye başlarlar. Kendi vahşi ölümlerini görürken ve birer birer ölümler gerçekleşmeye başlarken bazıları kendi ölümlerinden kaçmak için çabalamaya başlar. Bu arada katilin aralarından biri olduğunu anlarla ama onlar gibi geleceği görebilen katil onlardan her zaman daha öndedir.

Ölümcül Deney : Dejavu ( Tell Me How I Die ) filminin Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

4N1K

Yerli yapım Türk gençlik komedisi 4N1K, Büşra Yılmaz isimli gençler arasında oldukça popüler olan bir …

  • Ahmet

    Orijinal bir konusu var. İlk başta Son Durak filmi gibi mi diye düşünüyorsunuz ama daha farklı. Konusu orijinal olmasına rağmen maalesef filmi biraz vasat yapmışlar. Oyunculuklar veya korku sahneleri biraz öyle.