Ana Sayfa / Animasyon / Patron Bebek ( The Boss Baby )

Patron Bebek ( The Boss Baby )

Bu hafta vizyona giren animasyon filmi Patron Bebek ( The Boss Baby ) keyifli bir seyir vadediyor. Filmde Tim, 7 yaşındadır ve ailesiyle çok iyi vakit geçiren bir çocuktur. Ailesinden tek istediği ona bir köpek almalarıdır. Ama anne ve baba bir köpek almak yerine küçük bir bebeği evlat edinirler.

Küçük bebek biraz gariptir. Sürekli takım elbise giyer ve etrafta kimse olmadığında akıcı ve ağır bir aksanla bir büyük gibi konuşur. Tim ilk zamanlar evlat edinilen bu Patron Bebek ile hiç anlaşamasa da zaman geçince kaynaşırlar. Ve Tim, bebeğin bir ajan olduğunu ve asıl amacının Puppy Co. şirketinin yönetim kurulunun planlarını bozmak için uğraştığını anlar.

Tim başlarda çok istemese de Patron Bebeğe bu işte yardım etmek zorunda kalır. Alec Baldwin, Steve Buscemi ve Jimmy Kimmel gibi ünlülerin seslendirdiği bu farklı ve eğlenceli animasyon filmi Patron Bebek filmi izlemeniz için sinemalarda.

Dilerseniz Patron Bebek ( The Boss Baby) filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

4N1K

Yerli yapım Türk gençlik komedisi 4N1K, Büşra Yılmaz isimli gençler arasında oldukça popüler olan bir …