Ana Sayfa / Aktris / Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Yaşlanmayan oyuncularda bugün Reese Witherspoon. 22 Mart 1976’da New Orleans’da doğan güzel oyuncu 41 yaşında. 1991 yılında The Man in the Moon filmiyle oyunculuğa adım atan Witherspoon sonrasında da başarılı projelerde yer aldı ve adım adım hem kendini geliştirdi hem de tanındı.

Birçok farklı yönetmen ve oyuncu kadrosuyla çalışan Reese Witherspoon zaman içinde daha da oturan oyunculuğuyla aranan ve sevilen oyuncular arasında yer aldı. Belki de bazı filmleri diğer filmlerden daha ön plandaydı ama Witherspoon her projesinde aynı özveriyle çalıştı. Tatlı, sempatik, seksi, feminen, sert hemen hemen her rolün altından başarı ile kalkan Reese Witherspoon

Filmlerinden bazıları; The Man in the Moon (1991), Pleasantville (1988), Cruel Intentions (1999), Election (1999), American Psycho (2000), Legally Blonde (2001), Walk the Line (2005) ve Wild (2014) Daha fazla sinema perdesinde görmek istediğimiz Reese Witherspoon’a projeleri bol olsun diyelim.

Hakkında Totoro

Totoro
Kendi hayal ve bir o kadar da renkli dünyasında filmlerin içinde olmayı her şeyden çok sever Totoro. Kendi kısa filmlerini çeken, bu sektörün ucundan kıyısından tutunmaya çalışan ve vizyona dair kendine has yorumlarını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

İlgini Çekebilir

Jennifer Lawrence

Yeni dönem genç oyuncularından Jennifer Shrader Lawrence ABD’nin Kentucy eyaletinde doğmuştur. Henüz 26 yaşında olan …