Ana Sayfa / Aksiyon-Macera / Sahil Güvenlik ( Baywatch )

Sahil Güvenlik ( Baywatch )

Efsane Sahil Güvenlik dizisi ana hikayeden kopmadan sinemaya uyarlandı ve vizyona girdi. Güzel manzaralar, eğlenceli diyaloglar, güzel kadın ve adamları izlemek için Sahil Güvenlik filmi bu haftanın dikkate değer yapımlarından.

 

Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) yerel halk tarafından da bilinen kahraman bir cankurtarandır. Beraber çalıştığı bir ekibi vardır ve mükemmel anlaşırlar. Mitch için varsa yoksa tek görev koyun güvenliğidir.

Bir gün ekiplerine yeni bir üye gelir ama biraz küstah olan bu yeni üye ( Zac Efron) kahraman cankurtaran Mitch’in canını sıkar. Olaylar tabi ki gelişir ve işin içinde koyun da olduğu bir suç ağı ortaya çıkar. Cankurtaranlar polislik yaparcasına bu işin peşinden giderler. Bu arada da mecburen yeni gelen küstah üye ile anlaşmak zorunda kalırlar.

 

Zamanında TRT’de de yayınlanan 11 sezonluk Sahil Güvenlik dizisinin filmi de nostaljik detaylar içeriyor. Yönetmen Seth Gordon‘un çok iyi bir biçimde kotardığını söyleyebiliriz.

Hala yaz bir türlü gelememişken Sahil Güvenlik güzel bir yaz filmi izlemek isteyenler için ideal.

Sahil Güvenlik ( Baywatch ) filminin Türkçe fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

Wonder Woman

Amazon prensesi Wonder Woman’ın son filmi 2 Haziran 2017’de yani haftaya vizyona giriyor. Süper kahraman …