Ana Sayfa / Animasyon / Şirinler 3 : Kayıp Köy ( Smurfs : The Lost Village )

Şirinler 3 : Kayıp Köy ( Smurfs : The Lost Village )

Şirinler ekibi maceralarına üçüncü filmle devam ediyor. 80’li yılların çocukları, şimdinin gençleri ve her yaştan izleyici için Şirinler önemli bir yere sahiptir.

Bu yeni macerada Şirinler köyüne gizli bir harita gelir. Gizemli haritada hiç bilinmeyen bir köy gösterilmektedir. Burayı bulmak isteyen Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin hep beraber gizem ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar.

 

 

Tabi ki ormanda devam eden bu yürüyüşten ve gizli haritadan Gargamel’in de haberi olur ve o da köyün peşine düşer. Şirinlerimiz için artık görev bu köyü Gargamel’den önce bulmak ve burayı korumaktır.

Şirinler Kayıp Köy filmi 89 dakika sürüyor ve izlemeniz için vizyonda. İyi seyirler!

 

Şirinler 3 : Kayıp Köy ( Smurfs : The Lost Village ) filminin fragmanını Türkçe dublajlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

4N1K

Yerli yapım Türk gençlik komedisi 4N1K, Büşra Yılmaz isimli gençler arasında oldukça popüler olan bir …

  • Filmsever

    ilk 2 şirinler filmden sonra bu sefer tamamen animasyon yapmaya karar vermişler. Bana sorarsanız daha iyi olmamış. Normal filmlerde gargamel saçma bir karakterdi ama bu sefer de televizyonda izlemekten de pek bir farkı kalmamış.