Ana Sayfa / Aksiyon-Macera / Transformers 5 : Son Şovalye ( Transformers : The Last Knight )

Transformers 5 : Son Şovalye ( Transformers : The Last Knight )

Merakla beklenen serinin 5. filmi Transformers Son Şovalye filmi 23 Haziran’da gösterime giriyor. Son filmde ünlü oyuncu Anthony Hopkins’i de görme şansına sahip olacağız.

2007’de başlayan serinin son filminde İnsanlar ve Transformer’lar bir savaş halindeler. 4. filmde Optimus Prime tamamen gitmişti. Kayıp Çağ ile birlikte insanlarla savaşa girilmişti. Bu korkunç savaşı bitirebilmenin tek yolu Transformerların geçmişinde yatıyor. Kökenlerinin araştırılması, gizli geçmişlerinin ortaya çıkarılması gerekiyor.

Bu görev ise bir profesör ( Laura Haddock ), bir lord ( Anthony Hopkins ) ve tamirci Cade Yeager Bumblebee’e ( Mark Wahlberg ) kalıyor. Bakalım bu savaş bitecek mi?

Serinin ünlü yönetmeni Micheal Bay, filmin %98’ini IMAX 3D ile çekti. Transformers 5 Son Şovalye filmini izlemek için büyük merak içindeyiz.

Transformers 5 Son Şovalye filminin Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Hakkında sinefil

sinefil
Sitenizin habercisi Sinefil; film izler, sinema dünyasından haberleri takip eder, festivallere koşturur, günceli takip etmeye çalışır. Şimdi ise bu birikimlerini bu platformla bütünleştirmeye çalışıyor.

İlgini Çekebilir

Wonder Woman

Amazon prensesi Wonder Woman’ın son filmi 2 Haziran 2017’de yani haftaya vizyona giriyor. Süper kahraman …

  • Film Takipçisi

    Film oldukça uzun. Bir Yüzüklerin Efendisi veya Harry Potter olsaydı film uzunluğuna anlam verebilirdim. Ama Transformers serisi için oldukça uzun geldi bana açıkçası. Film bunun dışında oldukça esprili yapılmaya çalışılmış. Komedi filmine daha çok kaymış hatta. Savaş sahnelerinde ise robotların ekrana sığdırılma işlemleri biraz sıkıntılı. Kimin kimle savaştığını, kime yumruk attığını ve kimle konuştuğunu genelde anlayamıyoruz.